O Nas

 

Serwujemy najlepsze jedzenie w Jaśle tradycyjnej kuchni polskiej w nowym wydaniu

Dlaczego My?

Dama Pik Lunch Bar & Coffee to połączenie Naszej pasji do gotowania i przyjemności jedzenia. Serwujemy najlepsze jedzenie w Jaśle tradycyjnej kuchni polskiej w nowym wydaniu z elementami kuchni śródziemnomorskiej. To również dbałość o gości, których satysfakcja jest dla nas priorytetem. Nasze dania przygotowywane są w oparciu o naturalne, wysokiej jakości składniki, a produkty do ich przyrządzenia pozyskujemy od sprawdzonych lokalnych dostawców. Sami przygotowujemy buliony, bazy do zup czy sosy. Obsługujemy zarówno gości indywidualnych jak i dostarczamy catering do firm, przedszkoli, szkół. W zakresie naszych usług jest również przygotowywanie catering na szkolenia, imprezy okolicznościowe czy firmowe z możliwością pełnej ich obsługi. Potrawy przyrządzane są przez profesjonalnych kucharzy “z miłości do gotowania”, w odpowiednio wyposażonej kuchni posiadającej europejskie normy i standardy HACCP.

O Nas

Dama Pik Lunch Bar & Coffee

 

Serwujemy śniadania i obiady w Jaśle inspirowane kuchnią polską i śródziemnomorską. Zapraszamy na soczyste zupy, apetyczne dania, kruche tarty, zielone sałatki, pożywne śniadania, słodkie desery, a także na filiżankę kawy i herbaty oraz pełne witamin świeżo wyciskane soki i smoothie.
Potrawy są przygotowane dla Państwa na bieżąco, z produktów najwyższej jakości. Każdego dnia oferujemy kilka różnorodnych zestawów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, w atrakcyjnej cenie.

 

Adres:

38-220 Jasło

ul. Ducala 1

Kontakt:

780 284 115

kontakt@damapik.net

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 17:00

Płatności:

Gotówka, Karta płatnicza, Szybki przelew